OK
Logo In Fashion

Załóż konto

dostarczamy wyłącznie na terytorium Polski

Adres dostawy i kontakt tel.

  Numer lokalu

Dane identyfikacyjne konta


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w szczególności imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, przez In Fashion Marianna Gęca (Elizówka 120, 21-003 Ciecierzyn) , w celu założenia konta Klienta i realizacji zamówień. Informujemy, iż zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r., każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zażądania zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia (w tym celu należy przesłać dyspozycję na adres sklep@infashion.com.pl). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak zgody uniemożliwia założenie konta i realizację zamówień.

Akceptuję regulamin sklepu dostępny pod tym linkiem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w szczególności imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, adresu poczty elektronicznej w celu przekazywania ofert marketingowych i informacji handlowych przez In Fashion Marianna Gęca (Elizówka 120, 21-003 Ciecierzyn).
W każdej chwili można cofnąć tą zgodę wysyłając dyspozycję na adres sklep@infashion.com.pl. Dane Klienta nigdy nie będą udostępnione lub sprzedane osobom trzecim.